KTR18EZPF2373
MFR.Part #
KTR18EZPF2373
JLCPCB Part #
C2077920
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS