RB500SM-30FHT2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB500SM-30FHT2R
JLCPCB Part #
C5336584
Package
SC-79
Description
1 Independent 100mA 1A 30V 450mV@10mA 500nA@10V SC-79 Schottky Diodes ROHS