KTR03EZPF7502
MFR.Part #
KTR03EZPF7502
JLCPCB Part #
C2092648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS