KTR18EZPF1601
MFR.Part #
KTR18EZPF1601
JLCPCB Part #
C4123194
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS