MCR006YLPJ331
MFR.Part #
MCR006YLPJ331
JLCPCB Part #
C2845202
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 330Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS