ESR25JZPJ755
MFR.Part #
ESR25JZPJ755
JLCPCB Part #
C4216141
Description
-55℃~+155℃ 667mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS