ESR18EZPJ165
MFR.Part #
ESR18EZPJ165
JLCPCB Part #
C2086937
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS