LTR100JZPJ820
MFR.Part #
LTR100JZPJ820
JLCPCB Part #
C6085077
Description
-55℃~+155℃ 3W 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS