KTR10EZPF78R7
MFR.Part #
KTR10EZPF78R7
JLCPCB Part #
C4139944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS