KTR10EZPF7323
MFR.Part #
KTR10EZPF7323
JLCPCB Part #
C2086223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS