LTR18EZPF3901
MFR.Part #
LTR18EZPF3901
JLCPCB Part #
C6897200
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS