KTR10EZPF7322
MFR.Part #
KTR10EZPF7322
JLCPCB Part #
C4161853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS