KTR10EZPF4221
MFR.Part #
KTR10EZPF4221
JLCPCB Part #
C2093236
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.22kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS