ESR18EZPF2103
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPF2103
JLCPCB Part #
C4051257
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS