TRR03EZPF5101
MFR.Part #
TRR03EZPF5101
JLCPCB Part #
C4350949
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS