KTR10EZPF38R3
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR10EZPF38R3
JLCPCB Part #
C2110132
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS