BZX84C3V9LT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C3V9LT116
JLCPCB Part #
C253201
Package
SOT-23
Description
1 Independent 250mW 3.7V~4.1V 3.9V 3uA@1V 90Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS