ERA-6ARB2671V
MFR.Part #
ERA-6ARB2671V
JLCPCB Part #
C20016411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS