KTR10EZPF3000
MFR.Part #
KTR10EZPF3000
JLCPCB Part #
C3933558
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS