SR732ATTD3R30D
MFR.Part #
SR732ATTD3R30D
JLCPCB Part #
C2600212
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS