SFR01MZPJ391
MFR.Part #
SFR01MZPJ391
JLCPCB Part #
C6216786
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS