KTR10EZPF2670
MFR.Part #
KTR10EZPF2670
JLCPCB Part #
C2108319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS