KTR18EZPF2670
MFR.Part #
KTR18EZPF2670
JLCPCB Part #
C4130212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS