TRR03EZPF7870
MFR.Part #
TRR03EZPF7870
JLCPCB Part #
C7073928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS