TRR03EZPJ470
MFR.Part #
TRR03EZPJ470
JLCPCB Part #
C4245035
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS