KTR10EZPF1581
MFR.Part #
KTR10EZPF1581
JLCPCB Part #
C2080358
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS