RBQ30NS100AFHTL
MFR.Part #
RBQ30NS100AFHTL
JLCPCB Part #
C3759144
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100A 100V 200uA@100V 30A 770mV@15A TO-263 Schottky Diodes ROHS