KTR03EZPF9R10
MFR.Part #
KTR03EZPF9R10
JLCPCB Part #
C2132088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS