KTR03EZPF24R0
MFR.Part #
KTR03EZPF24R0
JLCPCB Part #
C2091468
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω 350V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS