KDZVTFTR30B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZVTFTR30B
JLCPCB Part #
C3732167
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 10uA@23V 1W 30V 30V~34V SOD-123F Zener Diodes ROHS