LTR10EVHFLR270
MFR.Part #
LTR10EVHFLR270
JLCPCB Part #
C4222576
Description
-55℃~+155℃ 270mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS