ESR25JZPJ272
MFR.Part #
ESR25JZPJ272
JLCPCB Part #
C2080958
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS