VS130VLNVWMTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
VS130VLNVWMTR
JLCPCB Part #
C3709076
Package
SMD
Description
130V 140V 200W 209V 950mA TVS SMD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS