ESR25JZPF3902
MFR.Part #
ESR25JZPF3902
JLCPCB Part #
C4247730
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS