RN73H2ETTD3283D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3283D10
JLCPCB Part #
C3960699
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS