LTR18EZPF6800
MFR.Part #
LTR18EZPF6800
JLCPCB Part #
C2086377
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS