ESR18EZPF5363
MFR.Part #
ESR18EZPF5363
JLCPCB Part #
C4217967
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS