ESR18EZPF36R0
MFR.Part #
ESR18EZPF36R0
JLCPCB Part #
C2105394
Description
-55℃~+155℃ 200V 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS