RT1206BRB07133KL
MFR.Part #
RT1206BRB07133KL
JLCPCB Part #
C6208077
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS