ESR18EZPF28R0
MFR.Part #
ESR18EZPF28R0
JLCPCB Part #
C2105133
Description
-55℃~+155℃ 200V 28Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS