BR25080N-10SU-1.8
MFR.Part #
BR25080N-10SU-1.8
JLCPCB Part #
C5603036
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 3MHz 5ms 8Kbit Hardware write protection function、Built-in power-on reset (POR) SPI SOIC-8 EEPROM ROHS