BZX84B18VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84B18VLYT116
JLCPCB Part #
C6474962
Package
SOT-23
Description
100nA@13V 18V 250mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS