ESR01MZPF2703
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR01MZPF2703
JLCPCB Part #
C6192540
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS