ESR18EZPF1433
MFR.Part #
ESR18EZPF1433
JLCPCB Part #
C2104180
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS