ESR18EZPF1301
MFR.Part #
ESR18EZPF1301
JLCPCB Part #
C4082811
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS