ESR10EZPF45R3
MFR.Part #
ESR10EZPF45R3
JLCPCB Part #
C4063556
Description
-55℃~+155℃ 400mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS