KTR18EZPF7874
MFR.Part #
KTR18EZPF7874
JLCPCB Part #
C2082066
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 7.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS