SDR10EZPJ753
MFR.Part #
SDR10EZPJ753
JLCPCB Part #
C20110102
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS