ESR10EZPJ201
MFR.Part #
ESR10EZPJ201
JLCPCB Part #
C3014166
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 400mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS