ESR10EZPF4300
MFR.Part #
ESR10EZPF4300
JLCPCB Part #
C2074445
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS